Skip directly to content

„Pfizer“ slapukų naudojimo tvarka ir privatumo politika

„Pfizer“ gali rinkti informaciją iš jūsų naudodama slapukus (angl. cookies). Slapukai yra maži teksto failai, sudaryti iš raidžių ir skaičių, kuriuos, jei jūs sutinkate, mes išsaugome savo kompiuteryje. Šie slapukai mums suteikia informacijos, kaip, kada ir kiek lankytojų aplankė mūsų interneto svetainę. Pasitelkdami surinktą informaciją mes siekiame tobulinti savo interneto svetaines. Nors slapukuose paprastai nėra asmenį identifikuojančios informacijos, jei esate mums suteikę informacijos apie save, mes galime susieti jūsų registracijos informaciją su slapukais ar kitomis stebėjimo priemonėmis, kurios yra mūsų interneto svetainės išsaugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske. Susiejus slapuką su jūsų registracijos informacija mes galime jums pasiūlyti didesnį suasmeninimą ir funkcionalumą. Be slapukų tokį funkcionalumą pasiekti būtų neįmanoma.

Savo interneto naršyklėje galite pasirinkti, ar norite priimti, atmesti ar apie slapuko išsiuntimą kiekvieną kartą pageidaujate būti informuoti atskirai. Jei jūsų naudojamoje naršyklėje uždrausta išsaugoti slapukus, interneto svetainės, kurios naudoja slapukus, negalės nustatyti, kada interneto svetainėje apsilankote pakartotinai, todėl gali būti prarasta dalis interneto svetainės funkcionalumo. Jūsų naršyklės Pagalbos meniu galite sužinoti, kaip įgalinti savo naršyklę priimti slapukus. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus bei pamatyti, kokie slapukai buvo nustatyti ir kaip juos valdyti arba ištrinti, apsilankykite www.allaboutcookies.org.

Be „Pfizer“ slapukų, įvairiais sumetimais jūsų kompiuteryje slapukus gali išsaugoti ir kai kurie tretieji asmenys. Pavyzdžiui, mes kartais naudojamės „Google Analytics“ ir (arba) „WebTrend“ lankytojų srauto analizės įrankiais, kurie padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi mūsų interneto svetainėmis. Slapukai taip pat gali būti naudojami bet kurioje trečiojo asmens nuorodoje ar reklamoje mūsų interneto svetainėje; šiuos slapukus Jūs galite gauti paspaudę ant trečiojo asmens interneto svetainės arba reklamos nuorodos. Kadangi mes negalime kontroliuoti šių trečiųjų asmenų informacijos rinkimo ar panaudojimo, šiems trečiųjų asmenų slapukams Privatumo politika netaikoma. Jūs turėtumėte tiesiogiai susisiekti su šiomis bendrovėmis, jei turite kokių nors klausimų apie jų vykdomą informacijos rinkimą ir (arba) panaudojimą.

Be to, mes kartais galime naudoti ir kitas stebėjimo sistemas, pavyzdžiui, pikselių žymes (angl. pixel tag). Pikselių žymės, kartais vadinamos interneto švyturiais, atlieka panašias funkcijas kaip ir slapukai, tačiau dėl nedidelio dydžio yra nematomos. Nepaisant to, jos gali būti naudojamos perduoti tam tikrą informaciją į mūsų serverius siekiant individualizuoti mūsų interneto svetaines ir stebėti jūsų naudojimąsi kitomis „Pfizer“ interneto svetainėmis. Be to, mes taip pat galime nuspręsti naudoti pikselių žymes jums siunčiamuose HTML formato el. pašto laiškuose.

Mes turime teisę bet kuriuo metu keisti šią Slapukų ir privatumo politiką. Prašome kartkartėmis apsilankyti šiame tinklalapyje, kad susipažintumėte su visais pakeitimais.