KontaktaiNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktai
Apie Mus Home Apie Mus

Kiekvienam iš mūsų svarbu gera sveikata bei būdai rasti ilgalaikius sprendimus, kurie padėtų išspręsti didžiausias dabartinio pasaulio sveikatos problemas. Todėl „Pfizer“ yra pasiryžusi, pasitelkus mokslą ir globalius išteklius, pasiekti, kad žmogus galėtų džiaugtis geresne sveikata ir savijauta kiekviename savo gyvenimo etape. Mes siekiame užtikrinti, kad saugūs ir efektyvūs vaistai, bei susijusios sveikatos priežiūros paslaugos būtų prieinami visiems, kuriems jie yra reikalingi.

Pas mus rasite platų sveikatingumą palaikančių ir profilaktiką užtikrinančių produktų ir vaistinių preparatų pasirinkimą, skirtą daugeliui ligų gydyti. Taip pat pas mus galite rasti daug žadančių kuriamų naujų produktų, kurie galės padėti kovojant su tam tikromis grėsmingiausiomis šių dienų ligomis, pavyzdžiui, Alzhaimeriu ar vėžiu.

Kaip viena iš pirmaujančių ir novatoriškiausių biofarmacijos srities bendrovių mes bendradarbiaujame su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais, valstybių vyriausybėmis ir vietos bendruomenėmis, siekdami padidinti ir išplėsti galimybes naudotis patikima ir prieinama sveikatos priežiūra visame pasaulyje. Jau daugiau kaip 150 metų „Pfizer“ dirba tam, kad pasirūpintų tais, kurie mumis pasitiki.

PartneriaiApie MusAtsakomybėAtaskaitosNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktaiPfizer Luxembourg SARL filialas Lietuvoje A. Goštauto g. 40A 01112 Vilnius, Lietuva PFE-01-2015
Autoriaus teisės © 2002-2021 Pfizer Lietuva. Visos teisės saugomos.