KontaktaiNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktai
PartneriaiHomePartneriai

Mes nuolat bendradarbiaujame su sveikatos priežiūros specialistais ir sveikatos priežiūros organizacijomis, kurie mums teikia konsultacijas tokiomis temomis kaip vaistų kūrimas, vaistų reikšmė paciento gydymo procese; sveikatos ekonomika ir geriausia klinikinė praktika. Šie darbo santykiai mums yra labai svarbūs, siekiant įgyti reikalingos praktinės informacijos, kuri būtina priimant geriausius gydymo sprendimus, gerinant pacientų sveikatą ir dalijantis informacija, kuri gali būti svarbi priimant klinikinius sprendimus.

Tam, kad užtikrintumėme prisiimtų įsipareigojimų pacientams, klientams ir akcininkams vykdymo tęstinumą, siekiame nuolat tobulinti savo veiklos procesus: veikti skaidriai, išgirsti visų su sveikatos priežiūra susijusius sprendimus priimančių žmonių nuomonę. Bendradarbiaudami su visais: pacientais, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais, valdomomis priežiūros organizacijomis ir viso pasaulio šalių vyriausybėmis bei nevyriausybinėmis organizacijomis, mes siekiame užtikrinti, kad novatoriškiausi gydymo metodai ir kokybiška sveikatos priežiūra būtų prieinami žmonėms bet kuriame pasaulio krašte.

PartneriaiApie MusAtsakomybėAtaskaitosNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktaiPfizer Luxembourg SARL filialas Lietuvoje A. Goštauto g. 40A 01112 Vilnius, Lietuva PFE-01-2015
Autoriaus teisės © 2002-2021 Pfizer Lietuva. Visos teisės saugomos.