KontaktaiNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktai
AtsakomybėHomeAtsakomybė

„Pfizer“ veikla grindžiama tikėjimu, kad tik tuomet, kai visoje veikloje bus teikiama pirmenybė svarbiausioms vertybėms, mes pasieksime savo tikslą – pagerinti viso pasaulio žmonių sveikatą ir kurti nuolatinę vertę visiems, kurie yra paliečiami „Pfizer“ veiklos.

Dėl šios priežasties „Pfizer“ visose savo vykdomose veiklose laikosi aukščiausių etikos standartų, tiek atliekant medicininius tyrimus ir kuriant vaistus, tiek parduodant ir užsiimant rinkodara. Mes nuolat siekiame puoselėti įvairovę ir draugišką aplinką darbovietėje, užtikrinti nuolatinį dėmesį kiekvienam savo klientui ir atsidėkoti bendruomenėms, kuriose dirbame ir gyvename. Protingai investuodami turimus išteklius ir bendradarbiaudami su savo partneriais visame pasaulyje mes nenuilstamai siekiame nuolatinės pažangos naujovių srityje.

Norime, kad žmonės žinotų ir suvoktų, ką ir kaip mes darome. Esame įsipareigoję savo veikloje ir santykiuose su sveikatos priežiūros specialistais ir sveikatos priežiūros organizacijomis laikytis skaidrumo. Tikime, kad dalijimasis šių santykių informacija nesudėtingu ir atviru būdu padės paaiškinti didelę vertę, būtiną santykiams su pacientais valdyti.

Tvirtai remiame Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacijos (EFPIA) veiklą, skirtą pagerinti skaidrumą farmacijos pramonėje, nes esame įsitikinę, kad kuriant ir išlaikant pasitikėjimą mumis ir mūsų vaistais, skaidrumas yra būtinas.

PartneriaiApie MusAtsakomybėAtaskaitosNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktaiPfizer Luxembourg SARL filialas Lietuvoje A. Goštauto g. 40A 01112 Vilnius, Lietuva PFE-01-2015
Autoriaus teisės © 2002-2021 Pfizer Lietuva. Visos teisės saugomos.