KontaktaiNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktai
AtaskaitosHomeAtaskaitos

Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacijos (EFPIA) atskleidimo kodeksas

EFPIA informacijos atskleidimo kodeksas įtvirtina visoje Europoje taikomą bendrą ataskaitų apie perleistas vertes tvarką. Daugiau informacijos apie šį kodeksą rasite: http://transparency.efpia.eu arba http://ifpa.lt/en/etikos-kodeksas-2/atskleidimo-kodeksas/

Šios informacijos paskelbimas atliekamas tik skaidrumo tikslais, kaip toliau smulkiai išdėstyta „Pfizer“ EEE SPS privatumo pranešimo https://privacycenter.pfizer.com/en/lt/hcp (skyriuje „Atlygio atskleidimas“). Tai nesuteikia bendro įgaliojimo asmenims, turintiems prieigą prie tinklalapio, atlikti tolesnį sveikatos priežiūros specialistų (SPS) duomenų apdorojimą, pvz., jų derinimą su kituose tinklalapiuose skelbiama informacija.

Pagal Lietuvos Respublikos farmacijos įstatymą ir šį įstatymą įgyvendinančius teisės aktus (įsakymas Nr. V-1537, priimtas 2020 m. Birželio 23 d. Dėl informacijos apie perleistų verčių gavėjams perleistas vertes, juridinių asmenų duomenų bei sveikatos priežiūros ir (ar) farmacijos specialistų asmens duomenų teikimo Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijos ir informacijos apie perleistas vertes bei sveiaktos priežiūros ir (ar) farmacijos specialistų asmens duomenų skelbimo tvarkos aprašo patvirtinimo) ataskaitas apie 2021 m. SPS ir SPO perleistas vertes įmonė pateikia Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai ir jas bus galima rasti www.vvkt.lt.  iki 2022 m. birželio 30 d.

 

 

Pagal Lietuvos Respublikos farmacijos įstatymą ir šį įstatymą įgyvendinančius teisės aktus (įsakymas Nr. V-1537, priimtas 2020 m. Birželio 23 d. Dėl informacijos apie perleistų verčių gavėjams perleistas vertes, juridinių asmenų duomenų bei sveikatos priežiūros ir (ar) farmacijos specialistų asmens duomenų teikimo Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijos ir informacijos apie perleistas vertes bei sveiaktos priežiūros ir (ar) farmacijos specialistų asmens duomenų skelbimo tvarkos aprašo patvirtinimo) ataskaitas apie 2022 m. SPS ir SPO perleistas vertes įmonė pateikia Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai ir jas bus galima rasti www.vvkt.lt. iki 2023 m. birželio 30 d.

Pagal Lietuvos Respublikos farmacijos įstatymą ir šį įstatymą įgyvendinančius teisės aktus (įsakymas Nr. V-1537, priimtas 2020 m. Birželio 23 d. Dėl informacijos apie perleistų verčių gavėjams perleistas vertes, juridinių asmenų duomenų bei sveikatos priežiūros ir (ar) farmacijos specialistų asmens duomenų teikimo Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijos ir informacijos apie perleistas vertes bei sveiaktos priežiūros ir (ar) farmacijos specialistų asmens duomenų skelbimo tvarkos aprašo patvirtinimo) ataskaitas apie 2023 m. SPS ir SPO perleistas vertes įmonė pateikia Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai ir jas bus galima rasti www.vvkt.lt.  iki 2024 m. birželio 30 d.

 

PartneriaiApie MusAtsakomybėAtaskaitosNaudojimo SąlygosPrivatumo politikaSlapukų naudojimo tvarkaKontaktaiPfizer Luxembourg SARL filialas Lietuvoje A. Goštauto g. 40A 01112 Vilnius, Lietuva PFE-01-2015
Autoriaus teisės © 2002-2021 Pfizer Lietuva. Visos teisės saugomos.